چرا نگذاشتند آزمون به تلویزیون برود؟

به گزارش یادداشت سریع، فدراسیون فوتبال بانوان ایران به خاطر عدم فعالیت در 18 ماه اخیر یا عدم برگزاری مسابقه از رنکینگ فیفا کنار گذاشته شد.

چرا نگذاشتند آزمون به تلویزیون برود؟

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

فدراسیون که این روز ها به خاطر پرونده ویلموتس حتی با خطر فروش ساختمانش روبه رو بود این بار از سوی دیگری با مشکل روبرو شده است.

در پیگیری پرونده فوتبال بانوان، برنامه فوتبال 1 شبکه ورزش در هفته های اخیر پیگیر شرایط خروج تیم ملی بانوان ایران از رنکینگ فیفا است.

مجتبی پوربخش تهیه کننده و مجری برنامه بعد از ارتباط و پیگیری در رابطه با این موضوع از سوی سخنگوی فدراسیون فوتبال، به صوفی زاده رئیس فدراسیون فوتبال بانوان ایران ارجاع داده می شود. این مسئول فدراسیون یک هفته برای معرفی فرد پاسخگو در این باره وقت می خواهد و در نهایت مریم آزمون سرمربی تیم ملی بانوان را برای حضور در برنامه معرفی می کند.

با این همه شب قبل برنامه، آزمون به مسئولان برنامه فوتبال 1 می گوید از او خواسته شده در برنامه حاضر نشود. پیگیری های پوربخش برای برگزاری این مصاحبه به شیوه حضوری یا مجازی ممکن نمی شود و فرد دیگری هم راهی برنامه نمی شود تا در نهایت این موضوع از سوی مسئولان فدراسیون پاسخ داده نشود.

ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1535

به "چرا نگذاشتند آزمون به تلویزیون برود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا نگذاشتند آزمون به تلویزیون برود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید