پیغام تبریک سفیر ایران به رئیس جدید کمیسیون سیاست خارجی مجلس ملی فرانسه

به گزارش یادداشت سریع، تهران (پانا) - سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه در پیامی انتصاب ژان لویی بورلانژ به سمت ریاست کمیسیون سیاست خارجی مجلس ملی فرانسه را تبریک گفت.

پیغام تبریک سفیر ایران به رئیس جدید کمیسیون سیاست خارجی مجلس ملی فرانسه

با ما همراه باشید و با تور فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش بخش رسانه ای سفارت ایران در پاریس، بهرام قاسمی پنجشنبه در پیغام خود با اشاره به تجارب بورلانژ در حوزه روابط خارجی و سیاست و تحولات بین الملل گفت: دیپلماسی پارلمانی ایران و فرانسه بی شک باید در دوران پیش رو، بیش از گذشته و با پویایی هر چه بیشتر به توسعه و تعمیق روابط و درک و فهم متقابل دو ملت، کمک رساند.

سفیر ایران تاکید نمود: بی شک دنیا آشفته امروز که متاثر از اقدامات ناسنجیده و سوداگرانه یکجانبه گرایان بوده و آثار وخیم و جبران ناپذیر ناشی از بحران کووید-19، همه ساختارهای سیاسی، مالی، اجتماعی و تفکر و اندیشه ها، دستخوش تحولات و تغییرات پرشمار شده و در معرض خطرات جدی و گسترده است.

قاسمی ادامه داد: در دوران سخت کنونی، باید از همه تجارب و داشته ها و اندوخته های حاصل از فراگیری انواع کوویدهای ویرانگر که جان، روح، آرامش، صلح، امنیت و ثبات را در همه عرصه ها به خطر انداخته، سود جست.

وی اضافه نمود: تشخیص دقیق معضلات و چاره جویی و راه های برون رفت آسان و سریعتر از موانع و مصائب فراروی صلح، آرامش، امنیت، توسعه و صیانت از کرامت و کیان انسانیت را تنها و تنها می توان به وسیله گفت و گو و تعامل پی گرفت. بی شک دیپلماسی پارلمانی در کنار دیگر ظرفیت های موجود می تواند یکی از معبرهای شناخته شده و تاثیرگذار در این راستا پر فراز و نشیب باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1506

به "پیغام تبریک سفیر ایران به رئیس جدید کمیسیون سیاست خارجی مجلس ملی فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تبریک سفیر ایران به رئیس جدید کمیسیون سیاست خارجی مجلس ملی فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید