پلوسی احتمالا طی روزهای آینده طرح استیضاح ترامپ را به سنا می فرستد

به گزارش یادداشت سریع، یک منبع مطلع گفت، انتظار می رود رئیس مجلس نمایندگان آمریکا مفاد استیضاح دونالد ترامپ را ظرف روزهای آینده به سنا ارسال کند.

پلوسی احتمالا طی روزهای آینده طرح استیضاح ترامپ را به سنا می فرستد

به نقل از شبکه خبری سی ان ان، اظهارات این منبع آشنا به تفکرات رئیس مجلس کنندگان آمریکا درباره زمان ارسال استیضاح دونالد ترامپ به سنا در شرایطی مطرح می شود که نانسی پلوسی جمعه درباره زمان انجام این کار اظهارنظری نکرد.

تصمیم پلوسی درباره زمان ارسال رسمی قطعنامه استیضاح به سنای آمریکا هنوز علنی نشده است و دموکرات های دو مجلس کنگره و دولت آینده جو بایدن بر سر چگونگی برقراری توازن میان دادگاه استیضاح ترامپ با دستورکار جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا کشمکش دارند. مشخص نیست که پلوسی در چه روزی این طرح را به سنا بفرستد و خودش هم در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه به این نکته اشاره ای نداشت.

به گفته سخنگوی نانسی پلوسی، هنوز تصمیمی درباره زمان انجام این کار اتخاذ نشده است.

پلوسی جمعه گفت: در مورد زمانبندی، همانطور که من یک هفته پیش در ششم ژانویه گفتم، یک شورش آشکار در پایتخت ایالات متحده با تحریک رئیس جمهوری ایالات متحده رخ داد. یک هفته بعد از آن در چهارشنبه، این رئیس جمهور در مجلس کنندگان آمریکا استیضاح شد. این مساله به حدی فوریت داشت که آنها اکنون روی بردن آن به سنا کار می کنند و در اولین فرصت شما را درباره زمان آن مطلع می کنم.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1616

به "پلوسی احتمالا طی روزهای آینده طرح استیضاح ترامپ را به سنا می فرستد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلوسی احتمالا طی روزهای آینده طرح استیضاح ترامپ را به سنا می فرستد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید