پاسخ وزیر کشور درباره احتمال تعطیلی تهران

به گزارش یادداشت سریع، تهران (پانا) - وزیر کشور با بیان اینکه تصمیمی درباره تعطیلی تهران گرفته نشده است، گفت تصمیم گیری در این خصوص به عهده کارگروهی است که قانون پاک معین می کند و آنها متناسب با شاخص ها باید این کار را انجام دهند.

پاسخ وزیر کشور درباره احتمال تعطیلی تهران

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی با بیان اینکه هیچ تصمیمی درباره تعطیلی تهران گرفته نشده است، گفت: تهران تقریباً تعطیل است. مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی تعطیل هستند و ادارات با یک سوم نیروها فعال هستند ضمن اینکه معلوم نیست ما تا چه تاریخی ثبات و پایداری هوا خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه تلاش ما این است که بتوانیم با کمترین هزینه از این شرایط عبور کنیم، گفت: البته تصمیم گیری در این خصوص به عهده کارگروهی است که قانون پاک تعیین کند و آنها متناسب با شاخص ها باید این کار را انجام دهند.

رحمانی فضلی یادآور شد: اگر پیشنهاد بیاید باید این مباحث در مراکز مربوطه مورد بررسی قرار گرفته و درباره آن تصمیم گیری شود.

وزیر کشور با اشاره به جلسه امروز خود با وزیران نیرو و بهداشت گفت: جلسه ای که امروز گذاشتیم برای این است که بتوانیم با هزینه های پایینی از این شرایط عبور کنیم.

وی با اشاره به افزایش مصرف خانگی گفت: براساس اظهارات استاندار میزان مصرف خانگی در تهران 15 تا 16 درصد افزایش داشته است با این شرایط همه جا را هم تعطیل کنید این مصارف خانگی هست و مردم باید در زمینه مصرف مراعات بکنند.

رحمانی فضلی یادآور شد: البته مردم هم فکر می کنند اگر منفذ و فضایی را برای تبادل هوا باز بگذارند، شاید از منظر مقابله با کرونا مناسب باشد که همین امر مصرف را خیلی بالا برده است.

وزیر کشور ابراز امیدواری کرد با هماهنگی و برنامه های وزارتخانه های مختلف مشکل حل شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1560

به "پاسخ وزیر کشور درباره احتمال تعطیلی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ وزیر کشور درباره احتمال تعطیلی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید