نمازی: گفته اند نباید در ایران مربی گری کنم، ناداوری ها عمدی است

به گزارش یادداشت سریع، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: دست و پا بسته نیستیم و روزهای خوب ذوب آهن هم می رسد.

نمازی: گفته اند نباید در ایران مربی گری کنم، ناداوری ها عمدی است

به گزارش یادداشت سریع، امید نمازی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان تهران در هفته دهم لیگ برتر فوتبال گفت: این بازی هم مثل تمام بازی های لیگ حساس است. با تیمی بازی داریم که در جدول بالاتر از ماست. مهم این است با آمادگی بالا به زمین برویم و سه امتیاز را بگیریم چون یاری زیادی می تواند به لحاظ روحی به ما بکند.

او افزود: پیکان نشان داده که در هفته های اول فصل می تواند با شرایط سخت کنار بیاید. آن ها نتایج دلخواه خودشان را گرفته اند و دوست دارند از بازی با ذوب آهن هم بیشترین امتیاز را بگیرند. ما هم دست و پا بسته نیستیم و در هفته های آخر به دلیل قضاوت بد داوران و دقت کم در ضربات آخر موفق نبودیم. مطمئن باشید روزهای خوب ذوب آهن هم می رسد.

نمازی تاکید نمود: اولتیماتومی از کسی نگرفتم. اتنتظارات خود من از تیم بالاتر از این هاست. می گویند تا نیم فصل به من فرصت داده اند اما من احساس نمی کنم اولتیماتومی به من داده شده باشد. از نتایج راضی نیستم اما از کار بازیکنان راضی ام. ما همیشه تیم سر بودیم و متاسفانه ما را بازاندند. پنالتی هایی که گرفته نشد که نتیجه بازی را عوض کرد. اگر به جای یک امتیاز در بازی آخر سه امتیاز گرفته بودیم، رتبه ما تفاوت بسیاری می کرد. حداقل 7-8 امتیاز از ما کم کردند. صندلی ما این نیست و حداقل باید چهارم باشیم. نمی دانم چه جریانی وجود دارد. اگر فدراسیون با من مشکل دارد اعلام کند. من هم علت رفتنم از تیم ملی را اعلام می کنم تا همه بدانند. گفته اند نباید در ایران مربی گری کنم چون تیم ملی را رها نموده ام. این را به من اعلام نمایند. ما کلی بازیکن اخراجی دادیم. مگر می شود؟ هیچ جای جهان کارت قرمز به یک تکل نمی دهند. بازی با سپاهان بازیکن ما را اخراج کردند و نتوانستیم امتیاز کسب کنیم. بی دقتی در کارمان بوده اما مسائل زیادی هم هست که به ما برنمی شود. هماهنگی خوبی بین خطوط تیم ایجاد شده اما نمی توانیم به خاطر داوری که پنالتی برای نمی گیرد، امتیاز از دست دهیم. این ها را نمی توانم کاری کنم. کم کم به این برداشت می رسم که این اتفاقات تعمدی است.

سرمربی ذوب آهن افزود: روز اولی که به ایران آمدم به خودم قول دادم درباره داوری صحبت نکنم. در هفته های ابتدایی که علیه ما سوت زدند یک کلمه صحبت نکردم اما می بینم به ما ضربه می زنند و الآن به این برداشت رسیدم که عمدی در کار است. مسئله ای هم نیست اگر اولتیماتوم بدهند. تمام تمرکز ما برای دریافت سه امتیاز در بازی فرداست.

نمازی اظهار داشت: آقای آذری در جریان خواسته های من هستند اما دست او هم بسته است. رضا حبیب زاده را از دست دادیم و تبریزی را فروختیم. قرارداد حبیب زاده را هم فسخ کردیم. من انتظار دارم که مسئولان دست آقای آذری را باز بگذارند تا بازیکن بگیریم. ارسالان مطهری هم به ما اضافه شده و منتظر کارت بازی او هستم. نمی توانم خودم وارد زمین شوم و گل بزنم. اولتیماتوم را هم قبول می کنم و تمرکزم روی کار خودم است.

او تاکید نمود: ذوب اهن تا هفته یازدهم فصل پیش کجای جدول بود که در نهایت دوم شد؟ ما هم غیر این نیستیم و تا الآن دستمان بسته بوده است اما برنامه داریم تیم را با سلیقه خودم به وضعیت ایده آل برسانیم. تمام بازی ها به صورت باز بازی کردیم. برخی تیم ها بازی را می بندند اما ما به دنبال فوتبال مدرن و باز هستیم. به همین دلیل برخی اوقات ضربه می خوریم. اولین فصلی که گواردیولا به انگلیس رفت توانست نتیجه بگیرد؟ فرصت می خواهیم و آقایان امیداورم این فرصت را بدهند تا بازیکنان با آرامش نتایج مطلوب را کسب نمایند.

سرمربی ذوب آهن در بخش دیگری از نشست خبری اظهار کرد: انتظارات خودم از تیمم بیشتر از این هاست. تضور نمی کردم امروز نهم جدول باشیم اما انتظار صدر را هم داشتم. صندلی ذوب آهن با تمام اشتباهات، این صندلی نیست و مطمئنم جریانی پشت کار است. با این حال امیدواریم و بدون امید نمی توان کار کرد و اسم من هم امید است.

نمازی در خاتمه درمورد پخش نشدن برنامه نود در دو هفته اخیر گفت: داخل این مسائل نمی شوم و امیدوارم این برنامه روند خودش را ادامه دهد. دوست دارم ببینم اگر نود اجرا می شود، کمی بیشتر روی مسائل فنی بیشتر تا اینکه به حواشی پرداخته شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 79

به "نمازی: گفته اند نباید در ایران مربی گری کنم، ناداوری ها عمدی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمازی: گفته اند نباید در ایران مربی گری کنم، ناداوری ها عمدی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید