نقش ستاد اجرایی فرمان امام در فرآیند تولید واکسن ایرانی بی نظیر است

به گزارش یادداشت سریع، همت و تلاش شبانه روزی دانشمندان ایرانی برای تولید واکسن کرونا که با حمایت ویژه ستاد اجرایی فرمان امام آغاز شد، کاری بسیار ارزشمند است که در تاریخ کشور ماندگار خواهد شد.

نقش ستاد اجرایی فرمان امام در فرآیند تولید واکسن ایرانی بی نظیر است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که در محل سالن شهدای دولت برگزار گشت؛ گفت: نقش آفرینی ستاد اجرایی فرمان امام و مدیریت جناب آقای دکتر مخبر در فرآیند تولید واکسن ایرانی بی نظیر و قابل تقدیر است و نشان میدهد با اتکا به توانمندی متخصصان داخلی که نماد تلاش در راستای تحقق شعار های اقتصاد مقاومتی است؛ میتوان در مبارزه با کرونا نیز به چنین دستاورد بزرگی رسید.

وی اضافه نمود: داوطلب شدن دختر دکتر مخبر در فاز نخست آزمایش انسانی واکسن کرونا حاکی از ایمان، باور و اعتماد مجموعه به دانشمندان کوشای ایرانی است.

نماینده دولت در استان به اقدامات موثر ستاد اجرایی فرمان امام در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: این ستاد هر زمان در استان کرمانشاه فعالیتی داشته است منشأ خیر و برکت برای مردم بوده و در حوزه محرومیت زدایی، اشتغال زایی و بحران های سنوات گذشته و به خصوص کرونا نقش آفرینی ارزنده ای داشته که شایسته تقدیر و تشکر است و برای این عزیزان در راستا پیش رو برای تولید واکسن کرونا که خدمتی بزرگ به مردم می باشد، آرزوی موفقیت داریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1562

به "نقش ستاد اجرایی فرمان امام در فرآیند تولید واکسن ایرانی بی نظیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش ستاد اجرایی فرمان امام در فرآیند تولید واکسن ایرانی بی نظیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید