میلیچ: طرفداران استقلال حق دارند، کسب یک امتیاز از 2 بازی ناراحت کننده است، وضعیتم امروز تعیین می گردد

به گزارش یادداشت سریع، هروویه میلیچ مدافع کروات تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد که میزان مصدومیتش در تمرین امروز آبی پوشان تعیین خواهد شد.

میلیچ: طرفداران استقلال حق دارند، کسب یک امتیاز از 2 بازی ناراحت کننده است، وضعیتم امروز تعیین می گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی یادداشت سریع، هروویه میلیچ مدافع کروات تیم فوتبال استقلال روز گذشته در جریان تمرین دچار ضرب خوردگی شد و با تصمیم کادر فنی از تمرین تیمی بیرون رفت. این بازیکن در گفت وگو با یادداشت سریع، درباره آخرین شرایط خود گفت: به نسبت دیروز بهترم، اما پزشک تیم امروز در تمرین معاینه ام خواهد نمود تا شرایطم معین گردد.

وی درباره ناراحتی طرفداران استقلال از عدم نتیجه گیری این تیم در دو بازی اخیر لیگ برتر توضیح داد: طرفداران حق دارند ناراحت باشند، چون از دو بازی اخیر تنها یک امتیاز گرفته ایم. هر کسی که استقلال را دوست دارد، قطعاً از این شرایط راضی نخواهد بود.

مدافع کروات تیم فوتبال استقلال درباره علت نتیجه نگرفتن استقلال گفت: نمی توانم در این زمینه صحبت کنم، چون حرفه ای نیست که بخواهم در این مورد حرف بزنم. تنها می توانم درباره عملکردم و چیزهایی از این دست صحبت کنم. پیش از هر چیز به طرفداران مان که فوق العاده هستند، احترام می گذارم و دلم برای دیدن شان روی سکوها به هنگام برگزاری بازی های مان تنگ شده است.

میلیچ اظهار داشت: برای سرمربی و هم تیمی هایم احترام قائلم. در رختکن می توانم هر آنچه که در سَرم می گذرد را به هر کسی که می خواهم بگویم، اما این حرف ها باید در همانجا بماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1093

به "میلیچ: طرفداران استقلال حق دارند، کسب یک امتیاز از 2 بازی ناراحت کننده است، وضعیتم امروز تعیین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلیچ: طرفداران استقلال حق دارند، کسب یک امتیاز از 2 بازی ناراحت کننده است، وضعیتم امروز تعیین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید