علی خطیر: طرفداران استقلال روی داور احتمالی دربی حساسیت شدیدی دارند، فدراسیون از داور خارجی یا باتجربه استفاده کند

به گزارش یادداشت سریع، علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال به نمایندگی از این باشگاه از فدراسیون فوتبال خواست برای قضاوت دربی پیش رو از داوری باتجربه یا یک داور خارجی استفاده گردد.

علی خطیر: طرفداران استقلال روی داور احتمالی دربی حساسیت شدیدی دارند، فدراسیون از داور خارجی یا باتجربه استفاده کند

علی خطیر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره بحث قضاوت دربی دهم فروردین گفت: در ابتدا فرا رسیدن سال جدید را تبریک می گویم و امیدوارم مردم در کنار خانواده های خود سال خوبی را سپری نمایند. با اعلام اسامی داوران هفته بیست وسوم لیگ برتر، این طور به نظر می رسد که کمیته داوران تصمیم دارد تا برای قضاوت دربی کسی را انتخاب کند که تا حدی حساسیت نسبت به این انتخاب از طرف طرفداران باشگاه استقلال وجود دارد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه دیدار استقلال و پرسپولیس حساس ترین دربی چند فصل اخیر است و تا حدی جهت قهرمانی را معین خواهد نمود، از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درخواست می کنیم درایت به خرج داده و از یک داور خارجی برای این بازی استفاده نمایند و در صورتی که امکان استفاده از داور خارجی مقدور نیست، داوری را انتخاب نمایند که تجربه قضاوت بین المللی یا دربی را داشته باشد تا از هرگونه حواشی احتمالی جلوگیری کند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: ما به سلامت کمیته محترم داوران و توانایی همه داوران عزیز ایرانی شکی نداریم و به هیچ عنوان قصد نداریم فضای دربی را به سمت و سوی دیگری ببریم یا خدای ناکرده به داوری توهین کنیم، اما طرفداران استقلال نسبت به قضاوت داوری که اسمش در فضای مجازی مطرح شده است، حساسیت دارند و دوست داریم کسی انتخاب گردد که قضاوت بین المللی یا تجربه دربی را داشته باشد تا خدای نکرده هیچ حرف و حدیثی در آخر بازی وجود نداشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 171

به "علی خطیر: طرفداران استقلال روی داور احتمالی دربی حساسیت شدیدی دارند، فدراسیون از داور خارجی یا باتجربه استفاده کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی خطیر: طرفداران استقلال روی داور احتمالی دربی حساسیت شدیدی دارند، فدراسیون از داور خارجی یا باتجربه استفاده کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید