عربشاهی: قدرت پرسپولیس در حریفان ترس و دلهره ایجاد کرده است

به گزارش یادداشت سریع، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که نمایش و نتایج این تیم در بین سایر رقبای آسیایی ترس و دلهره ایجاد کرده است.

عربشاهی: قدرت پرسپولیس در حریفان ترس و دلهره ایجاد کرده است

ضیا عربشاهی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره پیروزی 3 بر یک پرسپولیس مقابل الریان گفت: در 20 دقیقه ابتدایی الریان بهتر بازی کرد. این تیم در حفظ توپ و کارهای ترکیبی پیروز بود و مزد خوب بازی کردنش را هم با به ثمر رساندن یک گل از روی یک ضربه ایستگاهی گرفت.

وی ادامه داد: پرسپولیس باید در نیمه اول از جلو پرس می کرد و اجازه بازیسازی و خلق موقعیت به مدافعان و هافبک های الریان نمی داد. پس از گل حریف، شرایط تیم بهتر شد و شاگردان گل محمدی بازی را در دست گرفتند و در نیمه اول موقعیت های زیاد گلزنی را خلق کردند و می توانستند بازنده به رختکن نروند، ولی موقعیت ها تبدیل به گل نشدند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس بیان نمود: در نیمه دوم سرخپوشان با هدف به زمین آمدند. کادر فنی به درستی بازیکنان کلیدی الریان را از کار انداخت. پرسپولیس 10 تا 12 دقیقه طوفانی بازی کرد و توانست سه گل به ثمر برساند. نسخه شاگردان بلان با گل اول پرسپولیس پیچیده شد، چون هنوز الریان در نیمه دوم شکل تیمی اش را پیدا نکرده بود. گل های دوم و سوم هم در زمان مناسبی به ثمر رسیدند. در واقع پرسپولیس اجازه نداد الریان واکنش مناسبی به سه گل خورده اش داشته باشد.

عربشاهی با تمجید از بازی خوب شاگردان گل محمدی شرح داد: همه بازیکنان خیلی خوب بازی و کاری کردند که پرسپولیس با اقتدار در صدر جدول قرار بگیرد. قدرت پرسپولیس در بین تمام حریفان آسیایی که در مراحل بعدی مقابل این تیم قرار می گیرند، ترس و دلهره به وجود آورده است.

وی در مورد حضور خلیل زاده در ترکیب الریان گفت: شجاع نشان داد که فوتبال یک ورزش حرفه ای است. درست است که چند سال برای پرسپولیس بازی و قهرمانی های زیادی کسب کرده بود، ولی در حال حاضر متعهد به الریان است و باید بهترین عملکردش را در این تیم به نمایش می گذاشت. خلیل زاده مقابل پرسپولیس خیلی خوب، مردانه و پرتلاش بازی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1803

به "عربشاهی: قدرت پرسپولیس در حریفان ترس و دلهره ایجاد کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عربشاهی: قدرت پرسپولیس در حریفان ترس و دلهره ایجاد کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید