رشد قیمت خودرو های سایپا در بازار امروز 11 مهر 1400

به گزارش یادداشت سریع، ارزیابی قیمت خودرو های پرتیراژ سایپا نشان دهنده آن است در روز های اخیر محصولات سایپا با رشد 2 تا 4 میلیون تومان را در بازار عرضه شدند.

رشد قیمت خودرو های سایپا در بازار امروز 11 مهر 1400

به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که دو خودرو کوییک R و تیبا 2 معمولی با رشد 4 میلیونی بیشترین رشد قیمت در میان پرتیراژ های سایپا را امروز در بازار به خود اختصاص دادند و سایر محصولات این شرکت رشدی 2 میلیونی را ثبت نموده اند، اما در میان محصولات پرتیراژ سایپا امروز شاهین بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شد.

رشد قیمت محصولات سایپا در بازار امروز در حالی ثبت شد که ایران خودرویی ها هم امروز از رشد قیمت در بازار بی نصیب نبودند بطوریکه پرتیراژ های ایران خودرو امروز در بازار رشد 1 تا 6 میلیون تومان را ثبت نموده اند.

به گفته فعالان بازار خودرو نوسان قیمت دلار در بازار امروز عمده دلیلی است که موجب شد تا بازار خودرو شکل صعودی به خود گیرد و با رشد در بازار عرضه گردد.

با توجه به بازار خودرو می توان گفت امروز کوییک R و تیبا 2 معمولی امروز رشدی 4 میلیونی داشتند.

کوییک معمولی، تیبا صندوقدار معمولی و ساینا هم با رشد 2 میلیونی در بازار روبرو بودند، از سوی دیگر در میان محصولات پرتیراژ سایپا امروز شاهین تغییر قیمتی در بازار نداشت.

شرایط محصولات سایپا در بازار

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به شاهین، کوییک R، کوییک معمولی، تیبا صندوقدار، تیبا 2 و ساینا اشاره نمود.

براساس ارزیابی اجرا شده شاهین که روز های گذشته فرایند نزولی به خود گرفته بود امروز ترمز رشد قیمت را کشید و بدون تغییر و با قیمت 343 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

از سوی دیگر توجه به فرایند بازار امروز محصولات سایپا نشان دهنده آن است که امروز کوییک R و تیبا 2 معمولی رشد 4 میلیونی در بازار داشتند و قیمت این دو خودرو در بازار به ترتیب به 173 و 160 میلیون تومان رسید.

بعلاوه با توجه به رصد بازار خودرو می توان گفت تیبا صندوقدار هم در بازار رشد دو میلیون تومانی داشت و در بازار 146 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر قیمت کوییک معمولی هم امروز در بازار رشد 2 میلیونی را ثبت کرد و در بازار با قیمت 172 میلیون تومان رسید.

رشد قیمت ساینا هم امروز در بازار 2 میلیون تومان گران شد و قیمت آن در بازار امروز به 158 میلیون تومان رسید.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مهر 1400 بروزرسانی: 21 مهر 1400 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 2001

به "رشد قیمت خودرو های سایپا در بازار امروز 11 مهر 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد قیمت خودرو های سایپا در بازار امروز 11 مهر 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید