دریافت زمین برای ساخت 60 هزار واحد مسکن ملی

به گزارش یادداشت سریع، جواد حق شناس در مورد اقدامات بنیاد مسکن در طرح اقدام ملی مسکن، گفت: بنیاد مسکن تا به امروز زمین برای ساخت 60 هزار واحد مسکونی از سازمان ملی زمین و مسکن دریافت نموده است تا اقدامات ساخت مسکن اقدام ملی را برای این زمین ها شروع کند.

دریافت زمین برای ساخت 60 هزار واحد مسکن ملی

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: از 60 هزار مورد زمینی که از سوی وزارت راه و شهرسازی به بنیاد برای ساخت مسکن ملی واگذار شده تا به امروز موقعیت 37 هزار مورد سنجش شده که برای آنها در حال تهیه طرح هستیم. در عین حال فراوری مسکن برای 10 هزار واحد مسکن ملی آغاز و طراحی حدود 6 هزار واحد به اتمام رسیده است.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شرح داد: پس از ثبت نام مرحله اول، گزینش ها و پالایش مربوط به اصالت هویت افراد صورت گرفته است. برای مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، وزارت راه و شهرسازی ثبت نام ها را به شکل پیامکی و اینترنتی انجام داده که منتظر هستیم تا لیست به بنیاد مسکن اعلام گردد.

به گفته حق شناس، حدود 300 شهر در مرحله اول پروژه های تعریف شده اقدام ملی تحت مسئولیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای ساخت مسکن ملی است. همچنین، بنیاد مسکن آغاز حدود 3000 واحد پروژه های اقدام ملی را در دست انجام دارد که شامل پروژه های بنیاد مسکن و زمین هایی است که از سوی وزارت راه و شهرسازی برای طرح اقدام ملی مسکن تخصیص یافته است.

وی ادامه داد: پروژه هایی که به طور مستقیم از سوی بنیاد مسکن برای اقدام ملی در دست انجام است حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. پروژه هایی که مربوط به اقدام ملی بر روی زمین هایی است که از سوی وزارت راه و شهرسازی به بنیاد برای انجام پروژه ها تخصیص یافته حدود 10 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

منبع: ایرنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 993

به "دریافت زمین برای ساخت 60 هزار واحد مسکن ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت زمین برای ساخت 60 هزار واحد مسکن ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید