خبرنگاران مشاور وزیراطلاعات: همه تحرکات دشمن در فضای مجازی با دقت رصد می شود

به گزارش یادداشت سریع، مشهد- خبرنگاران- مشاور وزیراطلاعات: همه تحرکات دشمن در فضای مجازی و مرزهای خراسان رضوی با دقت رصد می شود.

خبرنگاران مشاور وزیراطلاعات: همه تحرکات دشمن در فضای مجازی با دقت رصد می شود

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی روز سه شنبه در جمع امامان جمعه استان با اشاره به نقش ویژه ائمه جمعه در جامعه گفت: امام جمعه ای پیروز است که جامعه را تعلیم دهد و تعلیم جامعه مستلزم تهذیب نفس است.

عضو شورای تامین استان خطاب به ائمه جمعه افزود: شما در سنگر نماز جمعه پیروز به تربیت انسانها شدید و این نسل را در میدان نظام و انقلاب حفظ کردید اگر چه در جنگ اقتصادی دشمن نیاز به تلاش بیشتری داریم.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی با اشاره به تلاشهای بی وقفه دشمنان علیه امنیت جمهوری اسلامی ایران گفت: به لحاظ امنیتی استان در شرایط خوب و پایداری است و تسلط کاملی بر فضای امنیتی استان و به ویژه مرزها وجود دارد.

وی افزود: فشارهای ترکیبی آمریکا برای به زانو در آوردن نظام و ملت سرافراز ایران بیشتر از آن که برای آنها دستاوردی داشته باشد، باعث فرصت سازی به نفع انقلاب و کشور شده است.

مشاور وزیر اطلاعات ضمن اشاره به تلاش آمریکا برای القای آینده ای پرچالش برای مردم ایران، بر توانمندی کشور برای عبور از چالش ها تأکید کرد و گفت: شرایط به هم ریخته داخلی در آمریکا حکایت از ناتوانی کاخ سفید برای به بن بست کشیدن انقلاب اسلامی ایران دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1239

به "خبرنگاران مشاور وزیراطلاعات: همه تحرکات دشمن در فضای مجازی با دقت رصد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مشاور وزیراطلاعات: همه تحرکات دشمن در فضای مجازی با دقت رصد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید