خبرنگاران شبکه شاد به حدود 10 میلیون نصب در دهمین روز اعلام رسیده است

به گزارش یادداشت سریع، تهران - خبرنگاران - وزیر آموزش و پرورش در پیامی توئیتری در حساب خود گفت: شبکه شاد(شبکه آموزشی دانش آموزی) به حدود 10 میلیون نصب در دهمین روز اعلام رسیده است.

خبرنگاران شبکه شاد به حدود 10 میلیون نصب در دهمین روز اعلام رسیده است

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در پیامی با انتشار عکسی از مشارکت والدین در امر آموزش، گفت: یک پدر مهربان از چادرنشین های عشایر در میان خراسان جنوبی ایران سرفراز در حال نصب برنامه شاد برای فرزندش.

وی اضافه نمود: شبکه شاد به حدود 10میلیون نصب در دهمین روز اعلام رسیده است.

به گزارش یادداشت سریع، تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفند ماه سال 98 تا به امروز ادامه دار شده است و هر چند آموزش و پرورش سعی کرد با استفاده از توان و تجربه معلمان و همکاری رسانه ملی فرایند آموزش تعطیل نشود، اما آموزش در تلویزیون نتوانست به طور کامل نیازهای آموزشی دانش آموزان را مرتفع کند.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش با توجه به وجود خلاءهایی در آموزش از راه دور برای دانش آموزان از همان هفته های ابتدایی تعطیلی مدارس، از ایجاد یک شبکه اجتماعی دانش آموزی مستقل برای آموزش مجازی دانش آموزان خبر داده بود که پس از گذشت یک ماه از وعده وزیر پایان شبکه اجتماعی دانش آموزان تحت عنوان شاد آماده شد و در خدمت نظام آموزشی نهاده شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 979

به "خبرنگاران شبکه شاد به حدود 10 میلیون نصب در دهمین روز اعلام رسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شبکه شاد به حدود 10 میلیون نصب در دهمین روز اعلام رسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید