خبرنگاران توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد فرآیند اصلاح اساسنامه

به گزارش یادداشت سریع، تهران- خبرنگاران- سخنگوی فدراسیون فوتبال با اشاره فرآیند اصلاح اساسنامه گفت: تمام اعضای مجمع در این فرآیند مشارکت داشته و این فرایند تا اصلاح اساسنامه به بهترین نحو ادامه خواهد داشت.

خبرنگاران توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد فرآیند اصلاح اساسنامه

امیر مهدی علوی درباره مراحل مربوط به زمان بندی اصلاح اساسنامه و برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال بیان کرد: در یک ماه گذشته کمیته حقوقی و تدوین مقررات بیش از 100 ساعت جلسه با حضور دبیرکل فدراسیون در این باره برگزار کرد و کلیه مباحث مختلف پیرامون موضوعات مصوب جلسه 18 فروروین ماه هیات رییسه با مشارکت فعال اعضای محترم مجمع عمومی فدراسیون فوتبال مورد آنالیز دقیق و تحلیل نهاده شد.

وی ادامه داد: فیفا در مورخ 4 اردیبهشت ماه به طور رسمی موافقت خود را درباره اجرای جدول زمانبندی طبق نقشه راه اعلام شده است، اعلام نمود: خوشبختانه همانطور که پیش تر اشاره شد در این راستا کلیه اعضای محترم مجمع در فرآیند قانونی اصلاح اساسنامه مشارکت لازم را داشته اند و این فرایند در آینده تداوم خواهد داشت تا در راستا پیش رو با استفاده از ظرفیت های قانونی، مراحل اصلاح اساسنامه به بهترین شکل انجام گردد. علاوه بر این جلسه بعدی هیات رییسه فدراسیون فوتبال هم با موضوع آنالیز اساسنامه پیشنهادی، برگزاری مجمع مربوط به اصلاح اساسنامه و قوانین انتخاباتی و مجمع انتخاباتی در هفته آینده برگزار خواهد شد.

علوی درباره موضوعات مربوط به تیم ملی و برنامه های پیش رو در این باره گفت: دراگان اسکوچیچ در تماس مستمر و هماهنگی کامل با دبیرکل فدراسیون فوتبال برنامه های مربوطه را پیش می برد. کادر فنی تیم ملی هم با حضور وحید هاشمیان و کریم باقری و دو دستیار دیگر فعالیت خواهند کرد. ذکر این نکته لازم است که درباره موارد دیگر بعضا مطرح شده پیرامون تیم ملی هم اتفاق جدیدی رخ نداده و مطابق فرایند قبلی مباحث به وسیله دبیرکل فدراسیون پیگیری میگردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1018

به "خبرنگاران توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد فرآیند اصلاح اساسنامه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد فرآیند اصلاح اساسنامه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید