خبرنگاران تهدید پلیس ساختمان با سلاح گرم در سیاه سنگ پردیس

به گزارش یادداشت سریع، تهران- خبرنگاران- شهردار پردیس گفت: پلیس ساختمان شهرداری پردیس روز گذشته طی بازرسی خود از ساخت و ساز غیر مجاز با ممانعت و مقاومت سازندگان روبرو و با سلاح گرم تهدید شد.

خبرنگاران تهدید پلیس ساختمان با سلاح گرم در سیاه سنگ پردیس

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

مرتضی همتی روز آدینه به خبرنگار یادداشت سریع گفت: در منطقه صنعتی سیاه سنگ پردیس طی دو ساعت یک سوله غیر مجاز ساخته می گردد وسرکشی و بازرسی پلیس ساختمان به تمام نقاط منطقه یاد شده 8 ساعت زمان می برد.

وی با بیان اینکه ساخت و ساز غیرمجاز در سیاه سنگ پردیس بسیار زیاد است، گفت: تعداد زیادی از متخلفان در حوزه ساخت و ساز غیر مجاز به دنبال ارزش افزوده چشمگیر در مناطق صنعتی هستند.

شهردار پردیس با بیان اینکه متخلفان بدون مجوز و به نام حمایت از فراوری در منطقه ساخت و ساز غیر مجاز دارند، گفت: در مناطق صنعتی خرمدشت و سیاه سنگ سوله های بزرگی ساخته شده و هر زمان که نسبت به تخریب آنها اقدام می گردد متخلفان در دستگاه قضایی به اشتغالزایی بنای غیر مجاز اشاره می نمایند.

همتی گفت: این افراد گاهی در دیوان عدالت به راحتی می توانند با عنوان حمایت از فراوری و اشتغال زایی رای توقف تخریب بگیرند و رای صادره مانع از مقابله شهرداری با ساخت و ساز غیر مجاز در مناطق تحت پوشش

می گردد.

وی با بیان اینکه با حکم قضایی صادر شده از سوی دادستانی با تعداد زیادی از متخلفان برخورد شده است، گفت: با ساخت و ساز غیر مجاز از همان ابتدا باید مقابله گردد و متخلفان با استناد به بعضی از موانع قانونی مانعی جدی برای مقابله شهرداری با ساخت و ساز غیر مجاز هستند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود 300 هزار نفر در شرق پایتخت واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1165

به "خبرنگاران تهدید پلیس ساختمان با سلاح گرم در سیاه سنگ پردیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تهدید پلیس ساختمان با سلاح گرم در سیاه سنگ پردیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید