حمله بی پروای مدیر استقلال: می خواهند یک تیم خاص قهرمان گردد

به گزارش یادداشت سریع، پرویز مظلومی با انتقاد از برنامه فوتبال برتر گفت: متأسفانه تا ساعت 2 بامداد بیدار بودم تا دوستان با من تماس بگیرند و نکاتی را در خصوص استقلال بگویم، ولی تماس نگرفتند. در کمال تعجب، روی خط برنامه می گویند با آقای مظلومی تماس گرفتیم، ولی جوابگو نبودند.

حمله بی پروای مدیر استقلال: می خواهند یک تیم خاص قهرمان گردد

* فوتبال فزونی ها با چه کسی تماس گرفتند؟ تا ساعت 2 بامداد بیدار بودم

وی افزود: آقایان با چه کسی تماس گرفتند؟ تعجب می کنم. منِ سرپرست استقلال برای دفاع از تیمم، باید در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر حرف می زدم، اما کسی با من تماس نگرفته و متهم به عدم پاسخگویی هم می شوم. نه اهل حاشیه سازی هستم و نه زیاد اهل مصاحبه، ولی وقتی می بینم حق استقلال در روز روشن خورده می گردد، مجبورم از حق تیمم و طرفدارانش دفاع کنم.

* 5 بازیکن تاثیرگذار در اختیار فکری نبود

مظلومی افزود: می خواهم در خصوص مسأله فنی تیم صحبت کنم. انصافا از نظر فنی دست محمود فکری خالی بود و 5 بازیکن مهم و تأثیرگذار را در اختیار نداشت. بازیکنانی که دیروز غایب بودند، نفرات تأثیرگذار استقلال هستند، ولی آن ها را در اختیار نداشتیم. دومین مشکل در مسابقه دیروز، استرسی بود که قبل از مسابقه به تیم ما وارد شد.

* چرا بازیکن تراکتور را محروم نمی نمایند؟

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: شب قبل از بازی به ما اعلام کردند رشید مظاهری محروم می گردد و تمام تمرکز ما را بهم ریختند. سؤال من این است؛ مگر کاری که مظاهری در تراکتور انجام داده، به استقلال مربوط است؟ نکته عجیب تر اینجاست که روز بازی به ما اعلام کردند بابک مرادی 4 ماه از حضور در میادین محروم شده است. ما باید به چه کسی پناه ببریم؟ چه کسی صدای ما را می شنود؟ رشید مظاهری یک استوری در اینستاگرامش منتشر نموده و مشابه همان را که نمی خواهم تاییدش کنم، یک بازیکن دیگر تراکتور منتشر نموده است. سؤال من این است که چرا آن بازیکن را محروم نمی نمایند؟

* همه جور بلا بر سر استقلال آورده اند

وی گفت: مرادی در ترکیب اصلی استقلال در بازی روز گذشته حضور داشت، ولی او را 4 ماه محروم کردند. ببینید چه استرس و فشاری به کادر فنی و بازیکنان چند ساعت به آغاز مسابقه وارد شده و با چه تمرکزی باید تیم را به زمین بفرستند. همه این ها به کنار، ببینید در خصوص داوری چه اتفاقاتی رخ داد. در شرایطی که بازیکن حریف به خاطر خطا روی مهدی قائدی باید از زمین اخراج می شد، داور اصلاً آن صحنه را خطا نگرفت. آنالیز کنید که در ملاقات های استقلال مقابل فولاد، مس رفسنجان، ماشین سازی و پیکان چه بلا هایی سر تیم ما آوردند.

* خیلی راحت از حق استقلال می گذرند

مظلومی توضیح داد: کارشناس داوری در خصوص پنالتی واضح نفت آبادان می گوید در قانون جدید این صحنه پنالتی نیست. قانون جدید می گوید هر توپی که به دست اصابت کند و در داخل محوطه باشد، پنالتی است. خیلی راحت از حق استقلال می گذرند. خودتان آنالیز کنید چه بلایی بر سر تیم ما آورده اند.

* ظاهرا می خواهند فقط یک تیم خاص قهرمان گردد

سرپرست تیم استقلال با انتقاد از رویه فعلی، به فارس گفت: جریان چیست؟ ظاهرا فقط می خواهند یک تیم خاص قهرمان گردد. وقتی این مسائل را می بینیم، به شک می افتیم. خطای واضح بازیکن نفت روی قائدی که حتماً باید بازیکن حریف اخراج می شد، گرفته نشده است. پنالتی محرز استقلال دیده نشده است. در این لیگ سخت و طاقت فرسا، مگر استقلال باید چند فرصت به دست بیاورد که آن را هم داوران نبینند؟ با این فشاری که روی تیم و کادر فنی وارد شده، چه انتظاری دارید؟ آقایان ادعا می نمایند فرق نمی گذاریم، اما آیا ندیدن پنالتی های واضح استقلال و حق خوری آشکار، فرق نیست؟ شما را به خدا قسم می دهم که با احساسات این طرفداران بازی نکنید.

*در بازی دیروز مظلومیت استقلال ثابت شد

وی یادآور شد: یکی به ما جواب بدهد. در برنامه شب گذشته فوتبال برتر از فلان تیم مقام مسؤول به صورت تصویری روی خط آمده، اما یک تماس با من نگرفتند که در خصوص حق استقلال حرف بزنم. چه خبر است نمی دانیم. دیروز به معنی واقعی مظلومیت استقلال ثابت شد، وقتی یک بازیکن تیم ما را در روز بازی 4 ماه محروم می نمایند، تمام روحیه تیم ما بهم می ریزد. قبل از بازی باید استرس را در چهره مظاهری و حسین حسینی می دید. کادر فنی بلاتکلیف و نمی دانست کدام دروازه بان را باید بازی بدهد. این انصاف است؟

* تیمی که 20 روز تمرین نموده، در بالای جدول است

مظلومی ادامه داد: دنبال بهانه نیستیم و نمی خواهیم اگر اشتباهی وجود دارد، روی آن سرپوش بگذاریم. تیمی که با 20 روز تمرین راهی مسابقات شده، در بالای جدول است، نه فرصت بدنسازی داشتیم و نه می شد در آن موقع تمرین درست و حسابی کرد. بازیکن تیم ما در یک تمرین 4 به 2 ساده، آسیب دیده، چون از ابتدا در تمرینات ما حضور نداشته است. وقتی بازی ها آغاز شد، دیاباته تازه به تهران رسید، طبیعتا بدون آماده سازی بازیکن در جریان مسابقات به این فشردگی مصدوم می گردد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: کتف مسعود ریگی را له کردند، اما داور حتی خطا هم نگرفت. در جریان بازی دیروز قائدی را در مصاف تک به تک با دروازه بان سرنگون کردند، اما داور خطا نگرفت. جالب است که همین صحنه در فوتبال برتر دیشب نشان ندادند. ما هزار مدل حرف داریم، ولی انصاف کجا رفته است؟

* چرا حکم مرادی را امروز اعلام نکردند؟

وی با اشاره به مصدومیت قائدی گفت: قرار است این بازیکن از پای خود عکسبرداری کند. درست است که ما زمین اختصاصی در اختیار نداریم، اما سه استادیوم در اختیار استقلال است. در این شرایط هوای بارانی و زمین های گل، بازیکنان ما با جان و دل تمرین می نمایند، اما سر آن ها را در بازی می برند. وقتی بازیکن استرس داشته باشد مصدوم هم می گردد. شما باید قبل از بازی دیروز رختکن تیم ما را می دیدید که به خاطر محرومیت بابک مرادی چقدر ناراحت بودند. خواهش من این است که آقایان فوتبالی فکر نمایند و این گونه نباشد که در روز مسابقه بازیکن تیم ما را 4 ماه محروم نمایند. نمی شد حکم بابک مرادی را امروز و بعد از بازی صادر می کردند؟ این ها مسائلی است که در 5 هفته گذشته ما را اذیت نموده و واقعا ما را به شک انداخته که شاید نمی خواهند استقلال پیروز گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1363

به "حمله بی پروای مدیر استقلال: می خواهند یک تیم خاص قهرمان گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله بی پروای مدیر استقلال: می خواهند یک تیم خاص قهرمان گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید