تبریزی جای مهاجم تبریزی را گرفت

به گزارش یادداشت سریع، جابر انصاری مهاجمی که از ابتدای لیگ پانزدهم پیراهن استقلال را بر تن کرد و به لطف دو بار گلزنی در بازی های رفت و برگشت دربی خیلی زود جای خود را نزد هواداران باز کرد، این روزها به سرنوشت عجیبی در استقلال دچار گردیده است. مهاجم تبریزی آبی ها از اواسط فصل گذشته بود که با هجمه ای گردیدید از سوی هواداران استقلال روبرو گردید و این باعث گردید تا باوجود قراردادی که از فصل گذشته با استقلال داشت، نامش در لیست مازاد این تیم قرار بگیرد.

تبریزی جای مهاجم تبریزی را گرفت

انصاری با شروع تمرینات آبی پوشان با استناد به قراردادش در همه جلسات تمرین حضور یافت اما هنگام اعزام این تیم به اردوی ترکیه نام وی از لیست سفر خارج گردید تا به صورت علنی معین گردد که وی در لیست مازاد قرار گرفته است. بعد از آن اخباری تایید نگردیده در محافل به گوش رسید بر این مبنی که یکی از مدیران سابق استقلال تحت تاثیر فضای مجازی مخالف ادامه همکاری انصاری با استقلال بوده و شفر شخصا چینن نظری نداشته است.

این فرضیه وقتی بیشتر قوت گرفت که بعد از تغییرات مدیریتی در استقلال و روی کار آمدن تیم جدید مدیریتیانصاری بار دیگر به تمرینات آبی پوشان فراخوانده گردید و کارش را از سر گرفت. اما با شروع دور جدید نقل و انتقالات پیش فصل استقلال رفته رفته بار دیگر فضا برای ادامه همکاری انصاری با استقلال تنگ گردید.

امروز به صورت رسمی پیراهن شماره 11 استقلال که در سه فصل گذشته در اختیار انصاری بود به مرتضی تبریزی خرید جدید این تیم تعلق گرفت تا معین گردد انصاری از حالا به بعد در تفکرات شفر جایی ندارد. به خصوص که الحاجی گروه مهاجم اهل کشور نیجریه هم در تهران حضور دارد تا برای پیوستن به استقلال با این تیم مذاکره نماید.

با همه این توصیفات انصاری همچنان در تمرینات آبی پوشان حضور دارد اما در شرایطی کاملا بلاتکلیف به سر می برد. او زمان زیادی برای معین تکلیف خود ندارد. او با باشگاه استقلال برای فصل جدید قرارداد دارد و از گذشته هم مطالباتی از این باشگاه دارد و اگر خودش درخواست جدایی بدهد از نظر مالی متضرر می گردد.

انصاری دو راه بیشتر ندارد. راه اول این که با یکی از تیم هایی خواستار به خدمت گرفتنش است به توافق برسد و درخواست جدایی از استقلال را بدهد که قطعا در این صورت باید از بخش اعظمی از مطالباتش گذشته و قید قرارداد فصل آینده اش را هم بزند. اما او با این تصمیم از نظر فوتبالی متضرر نخواهد.

دومین راهی که پیش روی جابر انصاری قرار گرفته است این است فعلا قید حضور در لیگ برتر را زده و منتظر انتها زمان نقل و انتقالات تابستانی و قطعی گردیدن لیست استقلال در سازمان لیگ باگردید که در این حالت او می تواند مدعی گرفتن همه مطالبات گذشته اش و قرارداد فصل جاری اش باگردید. شاید در این صورت انصاری از نظر مالی ضرر نکند و یا خیلی کمتر از حالت اول ضرر کند، اما این تصمیم موجب دوری او از سطح اول فوتبال ایران گردیده و ممکن است کار وی برای بازگشت به سطح اول فوتبال دشوار گردد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 9 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 9

به "تبریزی جای مهاجم تبریزی را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریزی جای مهاجم تبریزی را گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید