بازگشت پرسپولیس به فرایند جذب مدافع استقلالی

به گزارش یادداشت سریع، همانطور که چند روز پیش خبر مربوط به مذاکرات پرسپولیس با میلاد باقری، مدافع سابق استقلال منتشر شده بود، اکنون گفته می شود فرایند این مذاکره جدی تر دنبال می شود.

بازگشت پرسپولیس به فرایند جذب مدافع استقلالی

یحیی گل محمدی که باید تیمش را خصوصا برای رقابت های فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا تقویت کند، با توجه به مصدومیت همزمان کنعانی زادگان و سیدجلال حسینی که در بازی برابر آلومینیوم اراک به دردسر بزرگی برای وی تبدیل شد، پروژه نقل و انتقالاتی تیمش را روی جذب مدافع میانی قرار داده است.

در این رابطه سه بازیکن در لیست نهایی مدافعان مدنظر این باشگاه قرار گرفته که در اتفاقی جالب احتمالا دو نفر از آن ها در نهایت بعد از مذاکرات نهایی جذب شوند تا تیم با تقویت لازم آماده ادامه مسابقات لیگ برتر و همچنین آسیا شود. میلاد باقری با توجه به اینکه بازیکن آزاد محسوب می شود یکی از اولویت های این باشگاه است. باقری که پیش از مصدومیت نمایش موفقی در پارس جنوبی و در خط دفاعی این تیم از خود به جا گذاشته بود، در سرانجام دوره درمانی اکنون تست های آمادگی خود را به خوبی پشت سر گذاشته و فرایند آمادگی مناسبی را دنبال می کند. باقری که سابقه حضور در استقلال را نیز در کارنامه دارد، با توجه به اینکه بازیکن آزاد محسوب می شود گزینه این باشگاه شده و یحیی و دستیارانش آخرین فرایند وی را دنبال می کنند تا به پاسخ قطعی دست یابند.

دیگر گزینه این باشگاه هم دو مدافع حاضر در دو تیم شهرستانی هستند. یکی از این دو بازیکن پیش از این نیز مذاکراتی با پرسپولیس داشته و البته مانع بزرگ بر سر راه هر دو بازیکن رضایتنامه است و باید دید باشگاه های این دو بازیکن راضی به صدور رضایتنامه در این شرایط خواهند شد یا خیر.

یحیی قصد دارد ضمن توافق با میلاد باقری، اقدام بعدی خود را برای استحکام دوباره خط دفاعی با مذاکره برای جذب یکی از این دو مدافع دنبال کند. با این حال آزاد بودن میلاد باقری فرایند مذاکرات را مثبت پیش برده و در گام بعدی باید دید یحیی و پرسپولیس قادر به جذب دیگر مدافع مدنظر خود خواهند بود یا خیر.

ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1638

به "بازگشت پرسپولیس به فرایند جذب مدافع استقلالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت پرسپولیس به فرایند جذب مدافع استقلالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید