انعقاد تفاهم نامه مشترک ساماندهی کارگران ساختمانی در مشهد

به گزارش یادداشت سریع، تفاهمنامه همکاری مشترک در مورد ساماندهی کارگران ساختمانی و موقت شهر مشهد میان دستگاه های اجرائی نهایی شد.

انعقاد تفاهم نامه مشترک ساماندهی کارگران ساختمانی در مشهد

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش از ، مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: تفاهمنامه همکاری مشترک میان 12دستگاه اجرایی استان خراسان رضوی و دو دستگاه مردم نهاد در مورد ساماندهی کارگران ساختمانی وموقت در شهر مشهد به سرانجام رسید.

او اضافه نمود: طرح ساماندهی کارگران ساختمانی و موقت که از مدتی قبل با راه اندازی 4 ایستگاه موقت و یک ایستگاه دائمی در نقاط مختلف شهر اجرائی شد، توانست رضایت قابل قبولی را در میان مردم، کارگران و پیمانکاران کسب کند به همین منظور براساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد مقرر شد تا بهمن ماه سال جاری تعداد ایستگاه های ساماندهی کارگران در سطح شهر مشهد به 12 ایستگاه برسد.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد با اشاره به این که مشهد به عنوان اولین کلانشهر پیشگام در زمینه ساماندهی کارگران ساختمانی و موقت گام های بسیار مناسبی برداشته است، ادامه داد: تا به امروز بیش از 6 هزار نفر از کارگران ساختمانی در این صندلی ها ثبت نام نموده اند و به وسیله این صندلیهای مردم، پیمانکاران و شهرداری مشهد، در قالب پروژه های مختلف به کارگیری شده اند.

پایان پیغام// ف.غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1190

به "انعقاد تفاهم نامه مشترک ساماندهی کارگران ساختمانی در مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انعقاد تفاهم نامه مشترک ساماندهی کارگران ساختمانی در مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید