استقلال با زوج مهدی قایدی و شیخ دیاباته مقابل پرسپولیس

به گزارش یادداشت سریع، دربی دیداری نیست که یک مربی ریسک کند پس مسلماً فکری و گل محمدی بهترین های خود را راهی میدان می کنند و این یعنی فیکس شدن دیاباته و قایدی در بازی 22 دی.

استقلال با زوج مهدی قایدی و شیخ دیاباته مقابل پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شیخ دیاباته در تمرین امروز استقلال آماده نشان داد و به نظر می رسد در بازی با آلومینیوم اراک حداقل 45 دقیقه - و شاید هم بیشتر - بازی کند. در مورد دیاباته قرار قبلی این بود که مقابل گل گهر 20، 30 دقیقه بازی کند تا کم کم برای دربی آماده گردد اما وقتی معلوم شد استقلال قبل از دربی باید با آلومینیوم اراک هم بازی کند، برنامه کادر فنی آبی هاعوض شد.

در روزهایی که ارسلان مطهری آشکارا افت کرده و قایدی کم کم به روزهای اوج برمی گردد، بازگشت شیخ دیاباته می تواند خبر خیلی خوبی برای استقلالی ها باشد. به خصوص اگر شیخ آماده و سرحال باشد و دوباره با قایدی همان زوج خطرناک را تشکیل بدهد.

قایدی و مطهری هر دو فوتبالیست های خوبی هستند اما در کنار هم زوج خوبی نیستند. درست برخلاف قایدی و دیاباته که کاملاً هماهنگند و فشار زیادی به مدافعان حریف می آورند. آنچه مسلم است شیخ و قایدی در دربی فیکس هستند. درست مثل دربی جام حذفی که قایدی حسابی درخشید و دیاباته هم نسبتاً بد نبود. مشکل استقلال البته بیشتر در خط میانی است. جایی که استقلال بازیساز ندارد و قایدی و ارسلان (یا دیاباته) باید بیشتر تغذیه شوند و بیشتر در موقعیت گل قرار بگیرند.

استقلال صدرنشین لیگ است اما هنوز تیمی هجومی نشده و زیاد گل نمی زند. بردن گل گهر در سیرجان البته کار بزرگی بود و استقلال نسبت به بازی های قبلی موقعیت های بیشتری هم خلق کرد ولی هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و فکری که خودش بازیکن دربی بازی بود، خوب می داند که در دربی شاید نصف این موقعیت ها هم نصیب تیمش نگردد. دربی دیداری نیست که یک مربی ریسک کند پس مسلماً فکری و گل محمدی بهترین های خود را راهی میدان می کنند و این یعنی فیکس شدن دیاباته و قایدی در بازی 22 دی.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1522

به "استقلال با زوج مهدی قایدی و شیخ دیاباته مقابل پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با زوج مهدی قایدی و شیخ دیاباته مقابل پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید