ارتش در بحران ها و حوادث همواره در کنار ملت ایران است

به گزارش یادداشت سریع، فرمانده کل ارتش گفت: ارتش در همه جبهه ها و در بحران ها و حوادث غیرمترقبه همواره در کنار ملت ایران و در خط مقدم است.

ارتش در بحران ها و حوادث همواره در کنار ملت ایران است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید از شرایط و نحوه آموزش دانش آموزان دوره رزم مقدماتی آموزشگاه های نظامی ارتش در مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی زمینی و در جمع فرماندهان و دانش پژوهان طی سخنانی گفت: آینده کشور و ارتش متعلق به شما جوانان است.

وی با تأکید بر تأثیر بالای دیدار های چهره به چهره توسط روحانیون و پیشکسوتان با کارکنان وظیفه اضافه نمود: تبیین و تشریح عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس تحت عنوان دوره تئوری معارف جنگ، برای کارکنان وظیفه تأثیر بسزایی در ارائه تصویر چهره درخشان و ایثارگر ارتش دارد.

سرلشکر موسوی خاطر نشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در همه جبهه ها چه در دوران هشت سال دفاع مقدس و چه در دوران پس از آن، در بحران ها و حوادث غیرمترقبه همواره در کنار ملت شریف ایران اسلامی و در خط مقدم بوده، امروز هم در مصاف با این بیماری مرموز و منحوس، توان و ظرفیت بهداشتی و درمانی خود را برای کمک به مردم عزیزمان پای کار آورده است.

فرمانده کل ارتش شرح داد: افرادی که آموزش های لازم را در این مرکز سپری می کنند غالباً نخبگان و آینده سازان کشور هستند؛ بنابراین لازم است از این موقعیت به خوبی استفاده شود تا نقش ارتش را در تمامی عرصه ها بشناسند.

امیر سرلشکر موسوی علاوه بر دیدار چهره به چهره با فرماندهان، کارکنان و دانش پژوهان، نحوه اقدامات بهداشتی و رعایت دستورالعمل های صادره در این زمینه را ارزیابی و از بخش های مختلف این مرکز بازدید کرد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در این بازدید فرمانده کل ارتش را همراهی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: fastnote.ir شناسه مطلب: 1412

به "ارتش در بحران ها و حوادث همواره در کنار ملت ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش در بحران ها و حوادث همواره در کنار ملت ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید